• Алгебра. 8 клас. Cамостійні та контрольні роботи для класів з поглибленим вивченням математики

Алгебра. 8 клас. Cамостійні та контрольні роботи для класів з поглибленим вивченням математики

Виробник: TOB "Гімназія"
Модель: M00276
Наявність: На складі
35.00 грн.
Придбати в 1 клік
Опис

Ця книга є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Алгебра. 8 клас» для класів з поглибленим вивченням математики авторів А. Г. Мерзляка, В. Б. Полонського, М. С. Якіра.

Перша частина — «Самостійні роботи» — містить 42 самостійних роботи, подані в 4 варіантах. Кожна самостійна робота відповідає певному пункту підручника, що відображено в її назві. До пунктів підручника, вивчення яких передбачає розгляд задач багатьох типів, запропоновано дві самостійні роботи. Наявність чотирьох аналогічних варіантів кожної самостійної роботи дає також змогу використовувати цей матеріал для відпрацювання навичок розв’язування основних типів задач.

Друга частина посібника містить завдання для контрольних робіт (два варіанти).

У посібнику відсутній розділ «Відповіді». Це зроблено для того, щоб можна було використовувати посібник як роздавальний дидактичний матеріал під час проведення самостійних і контрольних робіт.

Посібник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики, керiвників математичних гурткiв, студентів педагогічних університетів, а також учнiв, якi готуються взяти участь у математичних олiмпiадах і бажають поглибити свої знання та вдосконалити навички в розв’язуваннi задач.

Характеристики
Автор А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір.
Мова українська
Класи 8 клас
Формат 145х200
Кількість сторінок 96
Навчальний курс Алгебра
Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре