• КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ  для 5 та 6 класів

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ для 5 та 6 класів

Виробник: TOB "Гімназія"
Модель: ма301
Наявність: На складі
0.00 грн.
Артікул: ма301
Придбати в 1 клік
Опис

Наш підручник отримав схвальні рецензії експертів МОН та
рекомендований до участі в Конкурсному відборі підручників для 5 та 6 класів
закладів загальної середньої освіти.

«Математика»
підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти 
(у 2-х частинах)

(автори: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір)

Підручник відповідає змісту Державного стандарту базової середньої освіти та модельній навчальній програмі «Математика. 5–6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, М. П. Пихтар, Б. В. Рубльов, В. В. Семенов, М. С. Якір).

Новий підручник має дві частини, які, крім теоретичного матеріалу, містять такі рубрики: «Розв’язуємо усно», «Вправи», «Вправи для повторення», «Готуємося до вивчення нової теми», «Учимося застосовувати математику», «Задачі від Мудрої Сови», «Коли зроблено уроки», «Говоримо та пишемо українською правильно».
Підручник написаний простою мовою, проілюстрований зрозумілими рисунками, схемами й таблицями, цікавими світлинами та малюнками. Завдання мають різний рівень складності: прості, середні, складні. Вони розподілені на усні, письмові та для домашнього виконання. Задачі підручника відображають життєві ситуації, спрямовані на розвиток ключових компетентностей і формування критичного мислення. Додаткові рубрики ознайомлюють з історією застосування математичних знань і навчають говорити та писати правильною українською «математичною» мовою.
Новий підручник «Математика» для 6 класу ЗЗСО (у 2-х частинах) — це продумана й логічно вибудувана структура, ретельно дібрані завдання із сучасними сюжетами, доречний ілюстративний матеріал, тестові завдання, відповіді та вказівки до вправ. Матеріал підручника відповідає психолого-віковим особливостям шестикласників, спрямований на реалізацію міжпредметних зв’язків, компетентнісного та інтегрованого підходів до навчання в межах українознавчого контексту.

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

Підтримайте колег-авторів і проголосуйте за їхній новий підручник на конкурсному відборі підручників для 5 та 6 класів на сайті Інституту модернізації змісту освіти: imzo.gov.ua

 

Характеристики
Автор А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір
Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре