• КОНКУРС  ПІДРУЧНИКІВ для  5  класу

КОНКУРС ПІДРУЧНИКІВ для 5 класу

Виробник: TOB "Гімназія"
Модель: ма301
Наявність: На складі
0.00 грн.
Артікул: ма301
Придбати в 1 клік
Опис

Наш підручник отримав схвальні рецензії експертів МОН та рекомендований до участі у Конкурсі підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Підручник відповідає змісту Державного стандарту базової середньої освіти та модельній навчальній програмі «Математика. 5–6 класи» для закладів загальної середньої освіти
(автори: А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, М. П. Пихтар, Б. В. Рубльов, В. В. Семенов, М. С. Якір).

Новий підручник, окрім теоретичного матеріалу, містить такі рубрики: «Розв’язуємо усно», «Вправи», «Учимося застосовувати математику», «Задачі від Мудрої Сови», «Коли зроблено уроки», «Говоримо та пишемо українською правильно».
 

Підручник написаний простою мовою, проілюстрований зрозумілими рисунками, схемами, таблицями, світлинами й малюнками. Завдання мають різний рівень складності: прості, середні, складні. Вони розподілені на усні, письмові та для домашнього виконання. Задачі підручника відображають життєві ситуації, спрямовані на розвиток ключових компетентностей і формування критичного мислення. Додаткові рубрики ознайомлюють з історією застосування математичних знань і навчають говорити та писати правильною українською «математичною» мовою.

Новий підручник «Математика» для 5 класу ЗЗСО — це продумана й логічно вибудувана структура, ретельно дібрані завдання із сучасними сюжетами, доречний ілюстративний матеріал, тестові завдання, відповіді та вказівки до вправ. Матеріал підручника відповідає психолого-віковим особливостям п’ятикласників, спрямований на реалізацію міжпредметних зв’язків, компетентнісного та інтегрованого підходів до навчання в межах українознавчого контексту.
 

Шановні  вчителі!

Підтримайте колег-авторів і проголосуйте за їхній новий підручник на конкурсі підручників для 5 класів на сайті Інституту модернізації змісту освіти: imzo.gov.ua

Характеристики
Автор А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір
Класи 5 клас
Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре