• Новий YouTube-канал відеоуроків з математики М.С. Якіра

Новий YouTube-канал відеоуроків з математики М.С. Якіра

Модель: ви1
Наявність: На складі
0.00 грн.
Артікул: ви1
Придбати в 1 клік
Опис

YouTube-канал: Математика. По страницам учебников Мерзляка и Ко

Пропонуємо до вашої уваги новий ютуб-канал, який буде вести відомий Народний учитель України, повний кавалер ордену «За заслуги» Михайло Семенович Якір — автор понад 100 книг, підручників і посібників з математики.
Він учителював більше ніж 40 років у Києво-Печерському ліцеї «Лідер», брав активну участь у становленні та розвитку математичного олімпіадного руху в Україні. його учні понад 200 разів ставали призерами математичних олімпіад усіх рівнів.
Уроки Михайла Семеновича завжди проходять цікаво й креативно. Почуйте та побачте його дивовижні майстер-класи на ютуб-каналі. Він навчить вас розв’язувати задачі за допомогою ключових задач, розповість про типові помилки та метод профілактики таких помилок, поділиться красивими задачами, допоможе отримати набагато більше знань, ніж у навчальній програмі.
Отже, де б ви не мешкали — у великому місті чи в маленькому містечку або селі, народний учитель завітає до вас, і незрозуміле, нудне й нецікаве, перед чим іноді від безвиході опускалися руки, перетвориться на невтомну захопливу подорож до країни Математика, і виростуть крила від упевненості, що ви все зможете, здолаєте. І тоді математика стане вашим улюбленим предметом!

Характеристики
Автор Якир М.С.
Навчальний курс Математика
Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре