Про нас

З 1997 року, коли було засновано видавництво, ми видали дуже багато найменувань літератури для дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів. Головними покажчиками якості підручника ми вважаємо наукову достовірність, відповідність подання навчального матеріалу віковій психології, зручність користування, наявність ілюстрацій, що запам’ятовуються. Якість підручників та навчальних посібників видавництва "Гімназія" відмічено державою: вони мають гриф Міністерства освіти і науки України, відповідають сучасним вимогам державних освітніх стандартів, чинним шкільним програмам.

У видавництві працюють ентузіасти та знавці своєї справи з багаторічним досвідом роботи з навчально-методичною та педагогічною літературою. Саме цьому ми створюємо книги з великою любов’ю та повагою до кожного учня як особистості, бо наша мета — індивідуальний розвиток кожної дитини, створення високої мотивації до пізнавальної діяльності, зародження в душі інтересу до вивчаємого предмета.

Пріоритетний напрямок нашої діяльності — створювання нових підручників та посібників з повним методичним та дидактичним забезпеченням для кожного класу з математики, фізики, інформатики, української, російської та іноземної мов, біології, географії, української та зарубіжної літератури, хімії, у тому числі й книг для початкової школи та вищих навчальних закладів.

Окрім перелічених базових курсів для загальноосвітніх навчальних закладів, видавництво готує до друку навчально-методичні комплекти з поглибленим вивченням предметів, а також профільні курси для старших класів.

Для дошкільних навчальних закладів розроблено серію книг "Читаємо, граємо, мову вивчаємо" (українською, російською та англійською мовами). З метою допомоги учням і вчителям видано довідникові посібники з різноманітних предметів, словники, збірники завдань та тестів для самостійної підготовки.

Наші автори й методисти регулярно проводять виїзні семінари в регіонах, беруть участь у міжнародних та регіональних книжкових виставках-ярмарках.

Ми пишаємося тим, що протягом багатьох років учителі та учні віддають перевагу нашим навчальним виданням.

* * * * *
Учителі та методисти, батьки й учні! Для нас є дуже важливою Ваша думка про книжки нашого видавництва, і ми будемо щиро вдячні за Ваші відгуки та конструктивні зауваження.