•  КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ «Математика»  підручник інтегрованого курсу  для 7 класу закладів загальної середньої освіти  (у 2-х частинах)

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ «Математика» підручник інтегрованого курсу для 7 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

Виробник: TOB "Гімназія"
Модель: МА303
Наявність: На складі
0.00 грн.
Артікул: МА303
Придбати в 1 клік
Опис

Наші підручники отримали схвальні рецензії експертів МОН та рекомендовані до участі в Конкурсному відборі підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

«Математика»

підручник інтегрованого курсу

для 7 класу закладів загальної середньої освіти

(у 2-х частинах)

(автори А. Г. Мерзляк, М. С. Якір)

Підручник розроблено за модельною навчальною програмою «Математика. 7–9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Василишин М. С., Миляник А. І., Працьовитий М. В., Простакова Ю. С., Школьний О. В.)

 

Нові підручники, крім теоретичного матеріалу та практичних вправ, містять такі рубрики: «Вправи для повторення», «Готуємося до вивчення нової теми», «Учимося застосовувати математику» («Учимося застосовувати геометрію»), «Коли зроблено уроки», «Говоримо та пишемо українською правильно».

Підручники написані простою мовою, проілюстровані зрозумілими рисунками, схемами й таблицями, інформативними світлинами та малюнками. Завдання мають різний рівень складності: прості, середні, складні. Вони розподілені на усні, письмові та для домашнього виконання. Задачі підручників відображають життєві ситуації, спрямовані на розвиток ключових компетентностей і формування критичного мислення. Додаткові рубрики ознайомлюють з історією застосування математичних знань і навчають говорити та писати правильною українською «математичною» мовою.

Нові підручники для 7 класу — це продумана й логічно вибудувана структура, ретельно дібрані завдання із сучасними сюжетами, доречний ілюстративний матеріал, тестові завдання, відповіді та вказівки до вправ. Матеріал підручників відповідає психолого-віковим особливостям семикласників, спрямований на реалізацію міжпредметних зв’язків, компетентнісного та інтегрованого підходів до навчання в межах українознавчого контексту.

 

Шановні  вчителі!

Підтримайте колег-авторів і проголосуйте за їхні нові підручники на конкурсному відборі підручників для 7 класу на сайті Інституту модернізації змісту освіти: imzo.gov.ua

Характеристики
Автор А. Г. Мерзляк, М. С. Якір
Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре