• Алгебра і початки аналізу (початок вивчення на поглибленому рівні з 8 класу, профільний рівень). Підручник для 11 класу  закладів загальної середньої освіти

Алгебра і початки аналізу (початок вивчення на поглибленому рівні з 8 класу, профільний рівень). Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

Модель: ма139
Наявність: На складі
300.00 грн.
Артікул: ма139
Придбати в 1 клік
Опис

Переглянути фрагмент електронної версії підручника (60 стор.)

Зміст підручника відповідає навчальній програмі з математики (алгебра і початки аналізу, початок вивчення на поглибленому рівні з 8 класу, профільний рівень) для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Підручник створено з використанням ефективних технологій викладання та навчання математики в умовах диференціації навчання, що сприяє розвиткові математичної культури учнів, комплексному оволодінню ними навчальним матеріалом, формуванню ключових і предметних компетентностей. Підручник містить величезний і різноманітний дидактичний матеріал: завдання та вправи, які диференційовано за рівнями складності. У рубриці «Коли зроблено уроки» подано цікаві оповідання з історії математики, що мають на меті підтримувати в учнів пізнавальний інтерес до предмета. Це дозволяє вчителеві організувати навчальний процес на сучасному рівні. У розділі «Відповіді та вказівки до вправ» розміщено відповіді практично до всіх завдань, значна кількість з них супроводжується розгорнутими вказівками та рисунками.

Призначено для учнів 11 класу закладів загальної середньої освіти та вчителів математики.

У розділі «Відповіді та вказівки до вправ» розміщено відповіді практично до всіх завдань, значна кількість з них супроводжується розгорнутими вказівками та рисунками.

 

Характеристики
Автор А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір
Мова українська
Класи 11 клас
Формат 60х90/16
Кількість сторінок 304
Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре